avaleht infopäring admin
        

SÜGISULG 2019

KONKURSI TULEMUSED

 

PALJU ÕNNE KÕIGILE LAULJATELE!!

 

eripreemia Desire Pärn veenva esituse eest

eripreemia Ann Marii Kirsi lavalise vabaduse eest

eripreemia Arabella Saks mõjuva ja meisterliku esituse eest

eripreemia Mirjam Kits omalooming

eripreemia Adele Sillat meeldejääva esituse eest

produktiivseim juhendaja Margrit Kits

 

11-13aastased B-kat

Finalist Saara Sofia Jürgens

III koht Carola Kaaver

II koht Emily Lääts

I koht Rebecca Maria Rändvee juhendaja Margrit Kits

 

11-13aastased A-kat

Finalist Mirelle-Liis Jõerand

Finalist Birgit Tiismaa

III koht Jete-Pauline Ollep

II koht Elise-Marleen Eek

I koht Hans-Martti Mägar juhendaja Toomas Voll

 

14-16aastased B-kat

Finalist Gerit Luhasaar

Finalist Kert Johan Sommer

III koht Jaanika Karjus

II koht Rasmus Tilk

I koht Desire Pärn juhendaja Laura Junson

 

 

14-16aastased A-kat

Finalist Keitlin Kütt

Finalist Karl Kallastu

III koht Elise Pani

II koht Ann Marii Kirsi

I koht Adele Sillat juhendaja Laura Junson

 

 

17-19aastased B-kat

Finalist Merily-Anett Hallik

Finalist Maria Eliisabet Avamere

III koht Margaret Tähiste

II koht Hanna Malk

I koht Arabella Saks juhendaja Laura Junson

 

17-19aastased A-kat

Finalist Sirle Allikivi

Finalist Elizabeth Meedla

III koht Kätlin Kits

II koht Wanda-Helene Ollep

I koht Mirjam Kits juhendaja Toomas Voll

 

Publikulemmik Wanda-Helene Ollep juhendaja Margrit Kits

 

Grand Prix Hans-Martti Mägar juhendaja Toomas Voll

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurss Sügisulg 2019


Reedel, 22. novembril kl 18 Pärnu Kontserdimajas
11-19aastaste FINAALKONTSERT

Pühapäeval, 24. novembril kell 12 Pärnu teatris Endla
3-10aastaste FINAALKONTSERT


Lõppvoorude piletid:

22.11 Pärnu kontserdimajas 10€ ja 7€,eelkooliealistele tasuta
Perepilet (kuni 4 in) 30€

24.11 Endla teatris üksikpilet 5€, eelkooliealistele tasuta

 

Pileti müügil Piletimaailma müügipunktides ning 1 tund enne kontserdi algust kohapeal.


EELVOORUDE TULEMUSED

Kuni 4-aastased finalistid:
Eke Eendla
Erik Rand
Melani Oks
Kareen Loonurm
Klaara-Loore Meras
Robben Sõrmus

ERIPREEMIAD:
Tulevikulootuse eripreemia- Mariliis Tiits
Tulevikulootuse eripreemia- Keitlin Lohk
Tulevikulootuse eripreemia- Ariana Larionova
Tulevikulootuse eripreemia- Liisa Kallus
Särtsaka esinemise eripreemia- Mia Kiil

5-aastased finalistid:
Nora Rand
Mirtel Tolmik
Sarah Loreen Kivikas
Deandra Benström
Mirtel Limberk

ERIPREEMIAD:
Tulevikulootuse eripreemia- Helmi Avandi
Siira esituse eripreemia- Richard Sumu Põlluste


6-aastased finalistid:
Elisabeth Kalmo
Hannaly Oidermann
Aura Ingel Aron
Lisete Lääts
Markus Ollep
Eliise Mengel

ERIPREEMIAD:
Tulevikulootuse eripreemia- Magnus Oviir
Tulevikulootuse eripreemia- Hanna-Loore Riis


7-8aastased finalistid:
Pauliina Ild
Lore-Andra Raud
Lydia Adelheid Mölder
Oskar Vahemets
Brette Paas
Arabella Soosaar
Silvia Jasmin
Merkli Eerits
Carmen Vahter

ERIPREEMIAD:
Meeleoluka esituse eripreemia- Arianna Vaet ja bänd
Emakeele preemia- Getri Guljajev



9-10aastased finalistid:
Brylen- Demiry Toomsalu
Darja Mazko
Mirt Matilda Sofi Kirss
Silleriin Allikivi
Maribel Pärnaste
Mirtel Katrina Kits
Tristian Mäeväli
Marin Tiits
Milana Zotovych
Eva Beljaev


ERIPREEMIAD:
Pika noodi preemia- Herman Avandi
Tulevikulootuse eripreemia- Saara Grete Leetsar
Loomingulise julguse eripreemia- Mirjam Rahuoja, Airi Allvee, Kristelle Saks
Maheda tämbri eripreemia- Ander Hiiemäe



11-13 B- kategooria finalistid:
Carola Kaaver
Rebecca Murrand
Rebecca Maria Rändvee
Emily Lääts
Saara Sofia Jürgens

ERIPREEMIAD:
Lummava esituse eripreemia- Grete Reinsalu
Meeldejääva esituse eripreemia- Steven Saar
Artistlikkuse eripreemia-Robin Mittenbritt
Südamliku esituse eripreemia- Erik Kala

11-13 A-kategooria finalistid:
Mirelle-Liis Jõerand
Birgit Tiismaa
Elise-Marleen Eek
Hans-Martti Mägar
Jete-Pauline Ollep

ERIPREEMIA:
Hõbehääle eripreemia- Ranek Vridolin


14-16 A-kategooria finalistid:
Keitlin Kütt
Elise Pani
Ann Marii Kirsi
Adele Sillat
Karl Kallastu


14-16 B-kategooria finalistid:
Gerit Luhasaar
Jaanika Karjus
Kert Johan Sommer
Rasmus Tilk
Desire Pärn

ERIPREEMIA:
Omaloomingu preemia- Camilla Kaaver


17-19 A-kategooria finalistid:
Kätlin Kits
Sirle Allikivi
Wanda- Helene Ollep
Mirjam Kits
Elizabeth Meedla

17-19 B-kategooria finalistid:
Margaret Tähiste
Merily- Anett Hallik
Arabella Saks
Hanna Malk
Maria Eliisabet Avamere

ERIPREEMIAD:
Julge eneseväljanduse eripreemia- Kleer Suursild
Omanäolise karakteri eripreemia- Jessica Rohelpuu



PALJU ÕNNE KÕIGILE FINALISTIDELE! KOHTUME LÕPPKONTSERTIDEL 22. JA 24.NOVEMBRIL!

 

Sügisulu FB-lehekülg, mis koondab kogu info.




EELVOORUD Pärnu Ühisgümnaasiumis
R, 1. novembril L, 2. novembril P, 3. novembril