avaleht infopäring admin
        

11-13 B-kategooria

kell

solist

juhendaja

kell 9.15

Emily Lääts

Aet Vill

kell 9.17

Steven Saar

Aet Vill

kell 9.19-21

Annaliisa Aron

Aet Vill

kell 9.22

Mihkel Jürgens

Ester Murrand

kell 9.24

Loviise Aassalu

Ester Murrand

kell 9.26

Rebecca Murrand

Rebecca, Ester Murrand

kell 9.28-31 3 min

Aurelia Murrand

Aurelia, Ester Murrand

kell 9.32-34

Melian Haavandi

Anu Tilk

kell 9.35

Mia Saar

Jana Trink

kell 9.37

Evert Kose

Jana Trink

kell 9.39

Märten Mägi

Jana Trink

kell 9.41-43

Liisi Lepp

Jana Trink

kell 9.44

Germo Gornov

Tõiv Tiits

kell 9.46

Kiara Kappak

Tõiv Tiits

kell 9.48

Karola Rammo

Tõiv Tiits

kell 9.50-52

Annabel Riismaa

Tõiv Tiits

kell 9.53-55

Anna Maria Tõnisson

Merlin Madisson

kell 9.56 3 min

Liset Antsmaa

Margrit Kits

kell 9.59

Adoree Pärn

Margrit Kits

kell 10.01

Norelle Pitman

Margrit Kits

kell 10.03

Rebecca Maria Rändvee

Margrit Kits

kell 10.05

Cathrin Erm

Margrit Kits

kell 10.07

Mirelle Lilleste

Margrit Kits

kell 10.09-11

Kai Leas

Margrit Kits

kell 10.12-14

Erik Kala

Toomas Voll

kell 10.15

Robin Mittenbritt

Aita Kaaver

kell 10.17

Grete Reinsalu

Aita Kaaver

kell 10.19

Ebe-Triin Reinsalu

Aita Kaaver

kell 10.21

Carola Kaaver

Aita Kaaver

kell 10.23-25

Karmen Käär

Aita Kaaver

kell 10.26-28

Romet Pihlak

Anne Uusna

kell 10.29-31

Saara Sofia Jürgens

Annely Kuningas

kell 10.32-34

Eliise Ellik

Tiina Männik

kell 10.35-37

Andri Kingisepp

Triin ja Elena Mägi

kell 10.38-40

Anna Sharlotte Hallgrimsson

Katri Järg

 

 

 

kell 10.41-46 5 min

Maria Eliisabet Avamere, 17

Kadri Keskküla

14-16 ja 17-19 B-kategooria

kell

solist

juhendaja

kell 13.45 5 min

Jaanika Karjus

Marge Lumisalu

kell 13.50-55 5 min

Anastasija Malõ¹ko

Marge Lumisalu

kell 13.56

Camilla Kaaver

Eva Taul

kell 13.59-03 4 min

Kaspar Sume

Eva Taul

kell 14.04-08 4 min

Eva-Maria Pavelson

Maarja Koppelmann

kell 14.09-12

Kleer Suursild

Mare Väljataga

kell 14.13-16

Pilleriin Türnpu

Tiina Männik

kell 14.17

Urmet Henry Engman

Laura Junson

kell 14.20

Desire Pärn

Laura Junson

kell 14.23

Marie Põdra

Laura Junson

kell 14.26-30 4 min

Arabella Saks

Laura Junson

kell 14.31-34

Hanna Malk

Iren Sieberk

kell 14.35

Gerit Luhasaar 

Ester Murrand

kell 14.38-41

Karmen Kollo

Ester Murrand

kell 14.42-45

Merily-Anett Hallik

Anne Uusna

kell 14.46

Mirtel Metsmaa

Margrit Kits

kell 14.49-52

Kert Johan Sommer

Margrit Kits

kell 14.53

Rasmus Tilk

Toomas Voll

kell 14.56-59

Margaret Tähiste

Toomas Voll

kell 15.00-03

Janette Aruste

Aita Kaaver

kell 15.04-08 4 min

Mirell Lank

Merlin Madisson

kell 15.09

Silver Piirmets

Jana Trink

kell 15.12-15

Jessica Rohelpuu

Jana Trink

kell 15.16-19

Kristel Novek

Kadri Keskküla

 

 

 

11-13, 14-16 ja 17-19 A-kategooria

kell

solist

juhendaja

kell 17.10-14

Ann Marii Kirsi

 

kell 17.05

Elise-Marleen Eek

Jana Trink

kell 17.09

Mirelle-Liis Jõerand

Jana Trink

kell 17.13-17

Ranek Vridolin

Jana Trink

kell 17.18-22

Birgit Tiismaa

Maarja Koppelmann

kell 17.23

Marii Vendla

Aita Kaaver

kell 17.27-31

Salme Regiina Palu

Aita Kaaver

kell 17.32-36

Karl Kallastu

Marge Lumisalu

kell 17.37

Joosep Käär

Margrit Kits

kell 17.41

Jete-Pauline Ollep

Margrit Kits

kell 17.45

Keitlin Kütt

Margrit Kits

kell 17.49

Elise Pani

Margrit Kits

kell 17.53-57

Wanda-Helene Ollep

Margrit Kits

kell 17.58-02

Adele Sillat

Laura Junson

kell 18.03

Hans-Martti Mägar

Toomas Voll

kell 18.07

Kätlin Kits

Toomas Voll

kell 18.11

Mirjam Kits

Toomas Voll

kell 18.15-19

Sirle Allikivi

Toomas Voll