avaleht infopäring admin
        

SÜGISULG 2019

Konkurss Sügisulg 2019

EELVOORUDE TULEMUSED

Kuni 4-aastased finalistid:
Eke Eendla
Erik Rand
Melani Oks
Kareen Loonurm
Klaara-Loore Meras
Robben Sõrmus

ERIPREEMIAD:
Tulevikulootuse eripreemia- Mariliis Tiits
Tulevikulootuse eripreemia- Keitlin Lohk
Tulevikulootuse eripreemia- Ariana Larionova
Tulevikulootuse eripreemia- Liisa Kallus
Särtsaka esinemise eripreemia- Mia Kiil

5-aastased finalistid:
Nora Rand
Mirtel Tolmik
Sarah Loreen Kivikas
Deandra Benström
Mirtel Limberk

ERIPREEMIAD:
Tulevikulootuse eripreemia- Helmi Avandi
Siira esituse eripreemia- Richard Sumu Põlluste


6-aastased finalistid:
Elisabeth Kalmo
Hannaly Oidermann
Aura Ingel Aron
Lisete Lääts
Markus Ollep
Eliise Mengel

ERIPREEMIAD:
Tulevikulootuse eripreemia- Magnus Oviir
Tulevikulootuse eripreemia- Hanna-Loore Riis


7-8aastased finalistid:
Pauliina Ild
Lore-Andra Raud
Lydia Adelheid Mölder
Oskar Vahemets
Brette Paas
Arabella Soosaar
Silvia Jasmin
Merkli Eerits
Carmen Vahter

ERIPREEMIAD:
Meeleoluka esituse eripreemia- Arianna Vaet ja bänd
Emakeele preemia- Getri Guljajev



9-10aastased finalistid:
Brylen- Demiry Toomsalu
Darja Mazko
Mirt Matilda Sofi Kirss
Silleriin Allikivi
Maribel Pärnaste
Mirtel Katrina Kits
Tristian Mäeväli
Marin Tiits
Milana Zotovych
Eva Beljaev


ERIPREEMIAD:
Pika noodi preemia- Herman Avandi
Tulevikulootuse eripreemia- Saara Grete Leetsar
Loomingulise julguse eripreemia- Mirjam Rahuoja, Airi Allvee, Kristelle Saks
Maheda tämbri eripreemia- Ander Hiiemäe



11-13 B- kategooria finalistid:
Carola Kaaver
Rebecca Murrand
Rebecca Maria Rändvee
Emily Lääts
Saara Sofia Jürgens

ERIPREEMIAD:
Lummava esituse eripreemia- Grete Reinsalu
Meeldejääva esituse eripreemia- Steven Saar
Artistlikkuse eripreemia-Robin Mittenbritt
Südamliku esituse eripreemia- Erik Kala

11-13 A-kategooria finalistid:
Mirelle-Liis Jõerand
Birgit Tiismaa
Elise-Marleen Eek
Hans-Martti Mägar
Jete-Pauline Ollep

ERIPREEMIA:
Hõbehääle eripreemia- Ranek Vridolin


14-16 A-kategooria finalistid:
Keitlin Kütt
Elise Pani
Ann Marii Kirsi
Adele Sillat
Karl Kallastu


14-16 B-kategooria finalistid:
Gerit Luhasaar
Jaanika Karjus
Kert Johan Sommer
Rasmus Tilk
Desire Pärn

ERIPREEMIA:
Omaloomingu preemia- Camilla Kaaver


17-19 A-kategooria finalistid:
Kätlin Kits
Sirle Allikivi
Wanda- Helene Ollep
Mirjam Kits
Elizabeth Meedla

17-19 B-kategooria finalistid:
Margaret Tähiste
Merily- Anett Hallik
Arabella Saks
Hanna Malk
Maria Eliisabet Avamere

ERIPREEMIAD:
Julge eneseväljanduse eripreemia- Kleer Suursild
Omanäolise karakteri eripreemia- Jessica Rohelpuu



PALJU ÕNNE KÕIGILE FINALISTIDELE! KOHTUME LÕPPKONTSERTIDEL 22. JA 24.NOVEMBRIL!

 

Sügisulu FB-lehekülg, mis koondab kogu info.




EELVOORUD Pärnu Ühisgümnaasiumis
R, 1. novembril L, 2. novembril P, 3. novembril

Reedel, 22. novembril kl 18 Pärnu Kontserdimajas
11-19aastaste FINAALKONTSERT

Pühapäeval, 24. novembril kell 12 Pärnu teatris Endla
3-10aastaste FINAALKONTSERT


Eelvoorud tasuta
Lõppvoorude piletid:

22.11 Pärnu kontserdimajas 10€ ja 7€,eelkooliealistele tasuta
Perepilet (kuni 4 in) 30€

24.11 Endla teatris üksikpilet 5€, eelkooliealistele tasuta

 

Pileti müügil Piletimaailma müügipunktides ning 1 tund enne kontserdi algust kohapeal.